
Холодильник автомобільний Brevia 38л (компресор LG) двокамерний 22335
17 799 ₴
- Немає в наявності
- Код: 22335
+380 (50) 992-94-71
Vodafone- +380 (63) 040-90-29Lifecell
- +380 (96) 571-10-62Kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Холодильник автомобільний Brevia 38л (компресор LG) двокамерний 22335
Технічні характеристики:
Об'єм камери: 38 лНапруга: DC - 12/24 В; AC - 110/220 В (через адаптер)Потужність: 60 ВтНалаштування температурного режиму: від -20°C до +20°CРівень шуму: 45 дБКількість камер: 2Тип охолодження: компресорний Тип холодоагенту: R1234yfКлас енергоспоживання: А++Кліматичний клас: T, ST, N, SNВнутрішній розмір холодильних камер ШхГхВ (макс. значення):камера 1 - 296,2х295,7x364 мм;камера 2 - 280х115*118 мм;Габарити зовнішні ШхГхВ: 679x400x476 ммВага: 14,4 кгКомплектація: Холодильник, мережевий адаптер 220 Вт, кабель для підключення до джерела постійного струму 12/24 Вт, інструкція з експлуатації, гарантійний талонОсобливості:
- Керування з мобільного телефону (за допомогою додатоку для Android та IOS)
- Цифровий LED дисплей
- Пам'ять останніх налаштувань температури
- Триступеневий захист акумулятора авто від розрядження
- Захист від перепадів напруги
- Захист компресора від перегрівання
- Bluetooth
- Антивібраційний корпус
- Додаткова фіксація кришки
- Ручки для зручного транспортування
- Підсвітка холодильної камери
- Відкривачка для пляшок
- Відкидна ручка
- Знімні колеса
- Матеріал корпусу холодильника: пластик
- Матеріал холодильної камери всередині: алюміній
- Два режима охолодження: MAX (швидке охолодження), ECO - охолодження з низьким енергоспоживанням
- 2 типи адаптерів: дляджерела постійного струму - 3,5 м та для джерела змінного струму - 2 м
Гарантія: 12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREVIA |
| Індикатор охолодження/нагріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Загальний об`єм | 38 л |
| Нагрівання вище температури навколишнього середовища | 20 град. |
| Охолодження нижче температури навколишнього середовища | -20 град. |
| Режими роботи | Нагрів, Охолодження |
| Споживана потужність | 60 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип автохолодильнику | Компресорний |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Мережа 24 В, Мережа 12 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Автономне збереження холоду | 60 годин |
| Безшумна робота | Так |
| Виготовлення льоду | Так |
| Використання акумуляторів холоду | Ні |
| Відсік для шнура | Так |
| Дисплей | Так |
| Додаткова кришка | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Система фіксації в автомобілі | Так |
| Термостат | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB для зарядки гаджетів | Немає |
| Тип | Компресорний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина мережевого шнура | 50 м |
| Зливний отвір | Немає |
| Мобільний додаток, iOS, Android | Да |
| Об'єм, л | 38 |
| Особливості | Великий |
| Охолодження | до -20°C |
| Живлення | 12/24/220V |
| Підігрів | до 20 ° C |
| Тип | Двокамерний |
| УКТЗЕД | 8418 21 91 00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 799 ₴








