
Компресорний автохолодильник Alpicool NL15 (15 літрів). До -20℃. Живлення 12, 24, 220 вольт
8 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: NL15AP
+380 (50) 992-94-71
Vodafone- +380 (63) 040-90-29Lifecell
- +380 (96) 571-10-62Kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Серія NL/NLS - це високопродуктивні, багатофункціональні автохолодильники з використанням компресорної технології. Температурний діапазон охоплює від -20°C до 20°C, можуть швидко охолоджувати, зберігати їжу та напої свіжими та смачними.
ALPICOOL серії NL/NLS мають різні режими живлення, можуть адаптуватися до різних сценаріїв використання, таких як використання в автомобілі, на вулиці та вдома. Також мають унікальну антивібраційну систему, що дозволяє стабільно працювати в різних дорожніх умовах.
Корпус оснащений контрастним LCD-дисплеєм, панеллю керування і замком кришки (захист від випадкового відкривання).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alpicool |
| Індикатор охолодження/нагріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Загальний об`єм | 15 л |
| Нагрівання вище температури навколишнього середовища | 20 град. |
| Охолодження нижче температури навколишнього середовища | -20 град. |
| Режими роботи | Охолодження, Нагрів |
| Споживана потужність | 60 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип автохолодильнику | Компресорний |
| Тип живлення | Мережа 24 В, Мережа 12 В, Мережа 220 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автономне збереження холоду | 12 годин |
| Безшумна робота | Так |
| Виготовлення льоду | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Дисплей | Так |
| Довжина мережевого шнура | 3 м |
| Колір корпусу | Сірий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Термостат | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Висота | 263 мм |
| Глибина | 602 мм |
| Ширина | 328 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | NL15AP |
| Артикул для відтворення на сайті | NL15AP |
| Вага (кг) | 8 |
| Висота, мм | 263 |
| Габаритні розміри (ДШВ), мм | 602*328*263 |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Гарантія | 12 мес. |
| Довжина, мм | 602 |
| Додаткові характеристики | РК-дисплей, Захист акумулятора авто, Захист від перегрівання, Пам'ять останніх налаштувань, Протиударний дизайн |
| Зміна напрямку відчинення кришки, дверцят | Немає |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Код УКТ ВЕД | 8418219100 |
| Кількість камер | Однокамерний |
| Комплект постачання | Автохолодильник, Блок живлення 220 вольтів, Гарантійні зобов'язання (в інструкції), Інструкція з експлуатації (UKR), Кабель для авто, 1,8 м |
| Мoдель | NL15 |
| Максимальне охолодження, °C | -20 °C |
| Потужність, Вт | 60 |
| Назва | Компресорний автохолодильник Alpicool NL15 (15 літрів). До -20 ℃. (12, 24, 220 вольт) |
| Об'єм камер (і), Літров | 15 |
| Живлення | 12 Вольт| 220 Вольтів| 24 вольти |
| Термін гарантії | 12 місяців |
| Сфера застосування | Вантажівка, Кемпер, Легкове авто, Лодка, Універсальний |
| Тип | Компресорний |
| Рівень шуму, dB (не більш ніж) | 45 |
| Колір | Сірий, дуже-синій |
| Ширина, мм | 328 |
| Наявність | Немає в наявності |
| Ціна | 8200 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 200 ₴



