
Компресорний автохолодильник Alpicool NL40 (35 літрів, LG Compressor). До -20℃, (12, 24, 220 вольт)
12 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: NL40LGP
- +380 (63) 040-90-29Lifecell
- +380 (96) 571-10-62Kyivstar
Alpicool серії NL: Надійний Супутник для Ваших Подорожей
Alpicool серії NL — це універсальні та надійні портативний автомобільні холодильники, розроблені для того, щоб зберігати ваші продукти та напої свіжими та охолодженими в дорозі. Вони ідеально підходять для тривалих подорожей, кемпінгу.
Потужне Компресорне Охолодження: Оснащені високоефективним компресором виробництва LG, серія ALPICOOL NL забезпечує швидке охолодження, гарантуючи ідеальне збереження ваших продуктів навіть у спекотну погоду.
Велика Місткість: Серія NL представлена моделями місткістю від 15 до 45 літрів (залежно від конкретної модифікації).
Варіанти Подвійного Живлення: ALPICOOL NL пропонує максимальну гнучкість завдяки подвійному живленню. Вони можуть працювати від автомобільного акумулятора 12В/24В постійного струму (через гніздо прикурювача) або від домашньої розетки 220В змінного струму, що дозволяє використовувати в транспортних засобах, на природі або вдома.
Інтелектуальний Захист Акумулятора: Щоб запобігти повному розряду акумулятора вашого автомобіля, Alpicool NL має систему захисту батареї.
Тиха Робота: Працюючи з низьким рівнем шуму (менше 45 дБ), що особливо корисно під час нічного кемпінгу або довгих поїздок.
Захист від Нахилу та Вібрації: Міцна конструкція дозволяє стабільно працювати навіть на нерівних дорогах або під нахилом до 30 градусів, забезпечуючи безпеку вмісту.
Інтуїтивно Зрозуміла Панель Управління: Висококонтрастний РК-дисплей та прості у використанні кнопки роблять налаштування та моніторинг температури легкими та зрозумілими. Також є функція пам'яті температури.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alpicool |
| Індикатор охолодження/нагріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Загальний об`єм | 35 л |
| Нагрівання вище температури навколишнього середовища | 20 град. |
| Охолодження нижче температури навколишнього середовища | -20 град. |
| Режими роботи | Охолодження, Нагрів |
| Споживана потужність | 60 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип автохолодильнику | Компресорний |
| Тип живлення | Мережа 24 В, Мережа 12 В, Мережа 220 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автономне збереження холоду | 12 годин |
| Безшумна робота | Так |
| Виготовлення льоду | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Дисплей | Так |
| Довжина мережевого шнура | 3 м |
| Колір корпусу | Сірий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Термостат | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13 кг |
| Висота | 442 мм |
| Глибина | 618 мм |
| Ширина | 376 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | NL40LGP |
| Артикул для відтворення на сайті | NL40LGP |
| Вага (кг) | 13 |
| Висота, мм | 442 |
| Габаритні розміри (ДШВ), мм | 618*376*442 |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Гарантія | 12 мес. |
| Довжина, мм | 618 |
| Додаткові характеристики | USB-вихід для ґаджетів, РК-дисплей, Захист акумулятора авто, Захист від перегрівання, Пам'ять останніх налаштувань, Протиударний дизайн, Режим швидкого охолодження (MAX), Режим економії енергії (ECO) |
| Зміна напрямку відчинення кришки, дверцят | Так, 180 градусів |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Код УКТ ВЕД | 8418219100 |
| Кількість камер | Однокамерний |
| Комплект постачання | Автохолодильник, Блок живлення 220 вольтів, Гарантійні зобов'язання (в інструкції), Інструкція з експлуатації (UKR), Кабель для авто, 1,8 м |
| Мoдель | NL40 (LG) |
| Максимальне охолодження, °C | -20 °C |
| Потужність, Вт | 60 |
| Назва | Компресорний автохолодильник Alpicool NL40 (35 літрів, LG Compressor). До -20℃, (12, 24, 220 вольт) |
| Об'єм камер (і), Літров | 35 |
| Живлення | 12 Вольт| 220 Вольтів| 24 вольти |
| Термін гарантії | 12 місяців |
| Сфера застосування | Вантажівка, Кемпер, Легкове авто, Лодка, Універсальний |
| Тип | Компресорний |
| Рівень шуму, dB (не більш ніж) | 45 |
| Колір | Сірий, дуже-синій |
| Ширина, мм | 376 |
| Наявність | В наявності |
| Ціна | 12400 |
- Ціна: 12 400 ₴






